Podlahové systémy ROKOFLOOR© na epoxidové bázi se používají v porakovištích, výrobních halách a skladech pro svůj estetický vzhled, snadné čitění, mechanickou pevnost, chemickou odolnost a antistatické vlastnosti

Protiskluznou úpravu výsledného povrchu je možné upravit dle jednotlivých požadavků a provozu. Nátěrové sytémy mají využití i na stěnách jako bezespará náhrada např. za keramické obklady. Výrobky ROKOFLOOR© mají velmi malé emise VOC a zajistí vysoký standard čistoty. Tyto vlastnosti podlahových systému jsou využívány i při aplikacích i interiéru administrativních budov, škol, nemocnic, autosalonů, restaurací, výrobních hal i rodinných domů.

Systémy ROKOFLOOR© na poyuretanové bázi jsou schopné překlenout trhliny v podkladních konstrukcích. Jsou odolné vůči oděru a poškrábání, mají vysokou odolnost na UV záření a jsou příjemné pro chůzi (kročejový útlum). Tyto systémy mohou být navrženy tak, aby odolaly daným podmínkám i požadavkům ohledně skluznosti podlah. 

Systémy
ROKOFLOOR®

Parking

Garážové domy, parkoviště v nákupních centrech, střešní garážová stání a samostatné garáže

Průmysl

Výrobní, montážní a logistické haly, sklady, technické místnosti, nákupní centra, automotive

Interniér

Administrativní budovy, školy, nemocnice, autosalony, restaurace, haly, rodinné domy

Podlahové hmoty

Epoxidová penetrace

Uzavře podklad a brání pronikání vody a dalších chemikálií do podkladu.
Epoxidová penetrace

Top coaty

Epoxidové lité podlahy a nátěry vynikají výbornou odolností vůči oděru, jednoduchou údržbou, netvoří se na nich bakterie a plísně.
Top coaty

Antistatická podlaha

Podkladní vrstva je grafitová vodouředitelná hmota, která přes měděné Cu pásky odvádí elektrostatický výboj do uzemnění budovy.
Antistatická podlaha

Chemické odolné hmoty

Vysoce chemicky odolné bezrozpouštědlové nátěrové hmoty na bázi epoxidových pryskyřic.
Chemické odolné hmoty

Elastické membrány

Elastické membrány jsou vysoce pružné materiály na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic bez rozpouštědel se schopností překlenování trhlin v podkladu.
Elastické membrány

Kamenné koberce - pojiva

Hmoty určené k vytváření směsi kamínkových koberců. Zároveň je lze použít jako penetrační, vaznou hmotu k uzavření podkladu před aplikací směsi kamínkového koberce.
Kamenné koberce - pojiva

Dopravní značení

Vodorovné dopravní značení k organizaci provozu na průmyslových plochách. Slouží ke zvýšení bezpečnosti a efektivity provozu.
Dopravní značení

S výběrem Vám
ochotně poradíme

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ